Bezpieczny transport mebli i profesjonalna wycena usług renowacji

Transport zakupionych mebli:

Informujemy, że transport odnowionych mebli do centrum Szczecina oraz dzielnic takich jak Warszewo, Osów, Pomorzany, odbywa się bezpłatnie. Koszt przywiezienia zakupu do prawobrzeżnych dzielnic miasta to 50,00 zł, natomiast do pozostałych – 25,00 zł. Jesteśmy także w stanie przetransportować meble do dowolnego zakątka Polski –  koszt jest wyceniany indywidualnie po podaniu adresu. Oferujemy również transport międzynarodowy – w celu rozmowy na ten temat zapraszamy do kontaktu.

Wizyta u klienta:

Jako firma zlokalizowana w Szczecinie działamy głównie na terenie miasta i jego okolic, jednak jesteśmy w stanie przyjechać do klienta zamieszkałego w dowolnym miejscu w Polsce, w celu odbioru powierzonego mebla i wyceny naszych usług renowacyjnych.

Informujemy, że wizyty u klienta na terenie Szczecina są bezpłatne, natomiast cena wizyty u klienta w takich miejscowościach jak: Dobra Szczecińska, Wołczkowo, Mierzyn, Tanowo, Przecław, Police, wynosi 25,00 zł. W przypadku konieczności odwiedzenia klienta w Stargardzie, Smolęcinie, Gryfinie, itd. cena wizyty wynosi 50,00 zł.

Odbiór mebli małogabarytowych (tj. fotel, sofka, komoda, meble rozkładane na elementy) od klienta na terenie Szczecina jest bezpłatny. W przypadku pozostałych mebli odbiór wyceniany jest indywidualnie w zależności od gabarytu i miejsca odbioru.